Powiadomienia SMS o wiadomościach e-mail...

Dodaj do Ulubionych | Poleć Znajomemu
LOGOWANIE
Login:
Hasło:
 
MENU
Regulamin
Regulamin Serwisu Poczta-SMS.pl
 1. Pod pojęciem Serwis w dalszej części Regulaminu Serwisu Poczta-SMS (dalej: Regulaminu) rozumie się serwis znajdujący się w sieci Internet pod adresem http://poczta-sms.pl oraz wszystkie funkcje i narzędzia udostępniane przez ten serwis.
 2. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień Regulaminu oraz zobowiązanie do przestrzegania go.
 3. Użytkownikiem Serwisu (dalej: Użytkownikiem) może zostać każda osoba posiadająca adres e-mail oraz aktywny numer telefonu polskiej sieci komórkowej, tzn. osoba będąca w stanie odebrać i odczytać e-mail oraz sms wysłany na podany przez siebie adres (numer).
 4. Użytkownikiem zostaje się w momencie pozytywnego zakończenia procesu rejestracji.
 5. Serwis jest właścicielem kont Użytkowników.
 6. Jedna osoba może posiadać w Serwisie tylko jedno konto.
 7. Obsługa Serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy zarejestrowania lub zablokowania konta Użytkownika. W szczególności konto Użytkownika może zostać zablokowane w przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad niniejszego Regulaminu. Zablokowanie konta oznacza uniemożliwienie dalszego korzystania z Serwisu.
 8. Użytkownik jest odpowiedzialny za swoje konto w Serwisie a w szczególności za wszystkie działania przeprowadzone z jego użyciem. Użytkownik nie powinien udostępniać danych identyfikacyjnych swojego konta (nazwa użytkownika i hasło) osobom trzecim. W przypadku stwierdzenia naruszenia poufności tych danych, Użytkownik powinien jak najszybciej zgłosić ten fakt Obsłudze Serwisu.
 9. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie Użytkowników w używanych przez nich skrzynkach pocztowych oraz bramkach sms'owych.
 10. Serwis nie korzysta z bramek internetowych za Użytkowników, ale jedynie udostępnia narzędzia pozwalające Użytkownikom wysyłanie wiadomości za pomocą tych bramek.
 11. Korzystanie z bramek internetowych przy pomocy Serwisu odbywa się na zasadach określonych w regulaminie bramki, którą wybrał Użytkownik.
 12. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za nieudane próby wysłania wiadomości bądź problemy z bramką.
 13. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości o zmianach w funkcjonowaniu serwisu i informacjach technicznych.
 14. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany obowiązują od momentu ich wprowadzenia. Nie zaakceptowanie zmian oznacza niemożność dalszego korzystania z Serwisu.
 15. Obsługa Serwisu zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji Regulaminu.
 16. Niniejszy Regulamin dostępny jest pod adresem http://poczta-sms.pl/regulamin.html
Data ostatniej aktualizacji: 25 sierpnia 2009r.

 
 
 
 
ogłoszenia - najlepszy serwis ogłoszeniowy
Masowa wysyłka SMS, API, Bramka SMS