Powiadomienia SMS o wiadomościach e-mail...

Dodaj do Ulubionych | Poleć Znajomemu
LOGOWANIE
Login:
Hasło:
 
MENU
START

Witaj na Poczta-SMS.pl !!!

 

Chciałbyś na bieżąco wiedzieć czy przypadkiem nie otrzymałeś nowej wiadomości e-mail? Nie masz możliwości bądź denerwuje Cię ciągłe sprawdzanie skrzynki? Poczta-SMS.pl jest rozwiązaniem!

Dzięki naszemu serwisowi będziesz otrzymywać powiadomienia o nowej poczcie wprost na Twoją komórkę! Możesz skorzystać z darmowych powiadomień (wybrani operatorzy) bądź też z profesionalnych, płatnych rozwiązań (9gr netto za SMS - przy szybkich płatnościach).

Serwis obsługuje wszystkie skrzynki (Gmail, Onet, WP, Interia, Tlen, itd. - protokół IMAP lub POP3) i wszystkich polskich operatorów GSM (Era, Orange, Plus, Heyah, Play i pokrewne).

AKTUALNOŚCI
16.07.2012
Nowy sposób płatności.

W zamian za czasowo niedostępne przelewy internetowe został uruchomiony nowy sposób doładowania konta - przelew bankowy. Kanał SMS Premium działa bez zmian.

18.08.2010
Powiadomienia SMS o niskim stanie konta w serwisie!

Użytkownicy płatnych powiadomień będą informowani wiadomością SMS o wyczerpujących się środkach na koncie. Usługę można skonfigurować po zalogowaniu w zakładce "Konto".

21.09.2009
Nowa Szybka Bramka!

Serwis został wyposażony w nową bramkę, dzięki której powiadomienia SMS dostarczane są z małym opóźnieniem w stosunku do otrzymanej wiadomości na skrzynce (średnio około 2 - 3 min).

26.08.2009
Orange Multi Box znów aktywna!

Znów można korzystać z bramki Orange Multi Box (ważne aby podczas rejestracji na bramce zrobić to na numer w Orange, przy rejestracji na adres e-mail bramka może nie działać).

24.08.2009
Wyłączenie bramki Orange Multi Box

Z przykrością informujemy że niedawno wprowadzony przez bramkę Multi Box token (konieczności przepisywania kodu z obrazka podczas wysyłania wiadomości) uniemożliwił korzystanie z tej bramki. Trwają prace nad integracją nowych bramek pozwalających wysyłać powiadomienia sms do wszystkich sieci.

01.06.2009
Zamknięcie bramki SMSBOX

Ze względu na fakt, iż serwis SMSBOX.pl zakończył swoją działalność, korzystanie z tej bramki stało się niemożliwe. W najbliższym czasie postaramy się dodać alternatywne rozwiązanie, tymczasem zalecamy w ustawieniach powiadomienia skorzystać z innej bramki.

05.02.2009
Startujemy z dniem 5 lutego 2009 !!!

Miło nam poinformować że po długim okresie pracy nadszedł czas w którym możemy oddać w Wasze ręce serwis Poczta-SMS.pl. Aktualnie strona jest jeszcze w wersji beta (testowej), jednak jest w pełni działająca i funkcjonalna. Oczywiście z biegiem czasu będzie rozbudowywana i modernizowana aby sprostać oczekiwaniom Internautów. Dołożyliśmy wszelkich starań by użytkowanie naszego serwisu było możliwie proste i przyjemne oraz aby wszystko działało jak należy. Jeśli zauważysz ewentualne błędy lub problemy - poinformuj nas o tym, będziemy wdzięczni również za wszelkiego rodzaju sugestie.

 

Zbigniew Stachura

 
 
 
 
ogłoszenia - najlepszy serwis ogłoszeniowy
Masowa wysyłka SMS, API, Bramka SMS